Bombažna rjuha za otroško posteljico RAINUBI bela 110x160 cm
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Bombažna rjuha
Klasična in vedno iskana bombažna rjuha je 100% naravna in prijazna do kože. Priljubljena je zaradi svoje lahkotnosti, zračnosti in enostavnega vzdrževanja. Vlakna ob pravilni negi dolgo ostanejo kot nova, edina slabost je potreba po likanju. Idealna izbira za vrtce, hotele in različne vrste nastanitvenih obratov.
Material
- 100% bombaž
- Gostota: 110 g/m2
Dimenzija
- 110 x 160 cm
Barva
- Bela
- Zelena
- Bež
- Siva
Lastnosti
- Rjuha ni napeta
- Rjuha je brez elastike
- Priporočena temperatura pranja: 40 °C (po navedbi proizvajalca rjuhe)
- Priporočeno pranje: vsak teden, najmanj 1x na 14 dni
- Rjuho je mogoče sušiti v sušilniku na nizkih temperaturah
- Pri prvem pranju je potrebno prati ločeno!
Vsebina paketa
- 1 kos rjuhe 110 x 160 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Bombažne rjuhe za otroško posteljico |
|---|---|
| EAN: | 710535827163 |
| Barva: | Bela, Zelena |
| ? Material: | Bombaž |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 40 °C |
| ? Motiv posteljnine: | Otroški, Sličice |
| ? Stil posteljnine: | Otroški, Sodoben |
| ? Dimenzija: | 110 x 160 cm |
| Napenjalna: | Ne |
| Z elastiko: | Ne |
| Sušenje v sušilnem stroju: | Da |
| Gramatura: | 110 g/m2 |
| Optimalna višina vzmetnice: | Do 20 cm |
| Tip: | V posteljico |
| Za otroke: | Otroške |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)