Bombažno rjuho za otroško posteljico ELIVINE bela 110x160 cm
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Bombažna rjuha
Klasik in vedno iskan bombažno rjuho je 100% naravno in nežno do kože. Priljubljena je zaradi svoje lahkosti, zračnosti in enostavnega vzdrževanja. Vlakna ob pravilnem negovanju dolgo ostanejo kot nova, edina pomanjkljivost je potreba po likanju. Idealna izbira za vrtce, hotele in različne vrste nastanitev.
Material
- 100% bombaž
- Gramatura: 110 g/m2
Dimenzija
- 110 x 160 cm
Barva
- Bela
- Bež
- Modra
Lastnosti
- Rjuha ni napenjalna
- Rjuha je brez elastike
- Priporočena temperatura pranja: 40 °C (glede na etiketo proizvajalca rjuhe)
- Priporočeno pranje: vsak teden, najmanj 1x na 14 dni
- Rjuho je mogoče sušiti v sušilnem stroju na nizke temperature
- Pri prvem pranju je potrebno prati ločeno!
Vsebina pakiranja
- 1 kos rjuhe 110 x 160 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Bombažne rjuhe za otroško posteljico |
|---|---|
| EAN: | 710535827163 |
| Barva: | Bela, Bež, Modra |
| ? Material: | Bombaž |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 40 °C |
| ? Motiv posteljnine: | Sličice, Živali |
| ? Stil posteljnine: | Otroški |
| ? Dimenzija: | 110 x 160 cm |
| Napenjalna: | Ne |
| Z elastiko: | Ne |
| Sušenje v sušilnem stroju: | Da |
| Gramatura: | 110 g/m2 |
| Optimalna višina vzmetnice: | Do 20 cm |
| Tip: | V posteljico |
| Za otroke: | Otroške |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)