Bombažna posteljnina PLAIN BEAUTY zelena
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Bombažna posteljnina
Bombažna posteljnina iz mešanice 70% recikliranega bombaža in 30% deviškega bombaža BCI. Recikliran bombaž pomaga varčevati z naravnimi viri in daje novo življenje že uporabljenim tekstilnim materialom, medtem ko devinjski bombaž BCI prihaja iz odgovornejše proizvodnje v okviru programa Better Cotton Initiative. Zahvaljujoč tej kombinaciji je material prijeten na dotik, zračen in hkrati prijaznejši do okolja. Možna slabost je mečkanje in posledična potreba po likanju.
Material
- 70% recikliranega bombaža | 30% deviškega bombaža BCI
Barva
- Temno zelena
Lastnosti
- Priporočeno pranje: vsak teden, največ 1x na 14 dni
- Mednarodni certifikacijski sistem OEKO-TEX Standart 100
- Prevleka za vzglavnik je opremljena s hotelskim žepom
- Prevleka za odejo je opremljena s nizozemskim zapiranjem z zavihkom
- Priporočena temperatura pranja: 40 °C (glede na oznako proizvajalca)
- Sušenje v sušilnem stroju: max. 60 °C
- Prevleko je potrebno likati
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno obrnjeno navzven
- Uporabite pralno sredstvo, primerno za material in barve posteljnine
- Po pranju izberite nežno ožemanje
- Posteljnino likajte obrnjeno navzven, s čimer preprečite poškodbe materiala in bledenje barv
Vsebina paketa glede na izbiro različice
- Posteljnina 140 x 220 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 220 cm + 20 cm | 1 kos prevleka za vzglavnik 60 x 70 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Bombažna posteljnina |
|---|---|
| EAN: | 8719023464073 |
| Cena: | Ugodno do 23 € |
| Barva: | Zelena |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 220 cm |
| ? Material: | 100% bombaž |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 40 °C |
| Teža: | 0,7 kg |
| ? Dimenzije posteljnine: | 60 x 70 cm | 140 x 220 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Enobarvni, Z napisom |
| ? Stil posteljnine: | Sodoben |
| ? Zapiranje: | Hotelski žep, Nizozemski zapiralni sistem |
| Brez likanja: | Ne |
| Dimenzija vzglavnika: | 60 x 70 cm |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Letni čas: | Celoletni |
| Obojestransko: | Ne |
| Širina: | Za enojno ležišče |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)