Bombažna posteljnina GIRAFFE zelena
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Bombažna posteljnina
Stalnica in najbolj razširjen material za posteljnino je zagotovo bombaž. Stranke cenijo njegove odlične lastnosti in cenovno dostopnost. Bombaž je zračen, mehak in odlično odvaja vlago. Primeren je tudi za osebe, ki se ponoči bolj potijo. Morebitna slabost je mečkanje in posledično potreba po likanju. Z leti preizkušen bombaž je naravno vlakno, pridobljeno iz bombaževca, ki je nežen do kože celega telesa.
Material
- 100% bombaž
- Gramatura: 135 g/m2
Barva
- Zelena
- Rumena
Lastnosti
- Priporočeno pranje: vsak teden, največ 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (glede na oznako proizvajalca)
- Posteljnino je treba likati
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno narobe obrnjeno in zapeto
- Uporabite detergent, primeren za material in barvnost posteljnine
- Po pranju izberite nežno ožemanje
- Posteljnino likajte narobe obrnjeno, s čimer preprečite poškodbe materiala in bledenje barv
Paket te posteljnine vsebuje:
- 1 kos odeje 140 x 200 cm
- 1 kos vzglavnika 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Bombažna posteljnina |
|---|---|
| EAN: | 8596605000023 |
| Barva: | Zelena |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm |
| ? Material: | 100% bombaž |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 40 °C |
| Teža: | 0,7 kg |
| ? Dimenzije posteljnine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Sličice |
| ? Stil posteljnine: | Otroški |
| ? Proizvajalec: | Petr Smolka |
| ? Zapiranje: | Ploščati gumbi |
| Brez likanja: | Ne |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 90 cm |
| Gramatura: | 135 g/m2 |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Širina: | Za enojno ležišče |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)