Vrtni zaves GARDIO ELEGANT vodoodporen 150x220, bež
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- 100% poliester
Barva
- Bež
Dimenzije ± 5 %
- 150 x 220 cm
- Širina: 150 cm
- Višina: 220 cm
- Trak z velkrom: 6 x 70 cm
Podrobnosti
- Vodoodporna tkanina
- 80% zatemnitev
- Vsebuje trak z velkrom
- Priporočena temperatura pranja: 30 °C
- Ne beliti, ne čistiti kemično
- Ne sušiti v sušilnem stroju
- Likanje pri nizki temperaturi
Dodatni parametri
| Kategorija: | Zavese in prosojne zavese |
|---|---|
| EAN: | 5902311490936 |
| Barva: | Bež |
| ? Material: | Poliester |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 °C |
| ? Dimenzija: | 150 x 220 cm |
| Dolžina: | 220 cm |
| Gramatura: | 150 g/m2 |
| Metražne tkanine: | Končano |
| Prepustnost svetlobe: | Delno zatemnilni |
| Širina: | 150 cm |
| Umestitev: | Zunanja |
| Vzorec: | Enobarvni |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)