Rjava zatemnitvena zavesa VELVET 140x270 cm
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- 100% poliester
- Kovinski krogi
- Zavesni trak
Barva
- Rjava
Dimenzije
- Širina: 140 cm
- Višina: 270 cm
- Premer kroga: 4 cm
Podrobnosti
- Žametna tkanina
- Namestitev na palico s pomočjo kovinskih krogov ali zavesnega traku
- Priporočena temperatura pranja: 30 °C
- Ne belite
- Ne kemično sušiti
- Ne sušite v sušilnem stroju
Dodatni parametri
| Kategorija: | Zavese in prosojne zavese |
|---|---|
| EAN: | 5902311491582 |
| Barva: | Rjava |
| ? Material: | Poliester |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 °C |
| ? Dimenzija: | 140 x 270 cm |
| Dolžina: | 201 - 300 cm |
| Metražne tkanine: | Končano |
| Prepustnost svetlobe: | Zatemnilni |
| Sistem povesitve: | Kovinski obroči, Trak za volančke |
| Širina: | 101 - 200 cm |
| Umestitev: | Za interier |
| Vzorec: | Enobarvni |
Jak vypadají závěsy v reálu?
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)