Žametni jedilni stol ORION VELVET z zlatimi nogami, terakota
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Prevleka: Žametna tkanina
- Noge: Lakirana jekla (zlata)
Barva
- Terakota - bakrena
- Zlata
Dimenzije
- Širina: 61 cm
- Širina sedala: 40-45 cm
- Globina: 55 cm
- Globina sedala: 42,5 cm
- Višina: 79 cm
- Višina sedala: 48 cm
- Višina naslonjala: 34 cm
- Višina naslonov za roke: 26 cm
- Nosilnost: 110 kg
- Teža: 7,7 kg
Specifikacije
- Nadčasovni oblikovani dizajn v kombinaciji z odlično ergonomijo
- Enostavno za vzdrževanje - žametna tkanina je odporna proti umazaniji
- Idealno za dnevno sobo, kuhinjo, jedilnico ali domačo pisarno
- Dobavljeno v delih - preprosta sestava
Žametni jedilni stoli nudijo elegantno in udobno rešitev za vsako jedilnico ali kuhinjski kotiček. Zaradi mehkega žametnega površja delujejo razkošno na pogled in dotik, medtem ko mehko oblazinjenje in ergonomska oblika zagotavljata udobje tudi pri daljšem sedenju. Ta tip stola ni le praktičen kos pohištva, ampak tudi izrazit oblikovni element, ki pritegne na prvi pogled. Odlično se prilega tako vsakodnevnemu obedovanju kot občasnemu druženju z gosti.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Žametni jedilni stoli |
|---|---|
| EAN: | 5903332095650 |
| Barva: | Oranžna |
| Teža: | 7,7 kg |
| Višina: | 79 cm |
| Nosilnost: | 110 kg |
| Globina: | 55 cm |
| Globina sedeža: | 42,5 cm |
| Material nog: | Kovina |
| Material prevleke: | Žametna tkanina |
| Prevleka: | Z oblazinjenjem |
| Ročaji: | Z ročaji |
| Širina: | 61 cm |
| Širina sedeža: | 40-45 cm |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Videz: | Stol/fotelj |
| Videz naslona: | Poln |
| Višina naslonjala: | 34 cm |
| Višina naslonov za roke: | 26 cm |
| Višina sedeža: | 48 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
| Vzorec: | Enobarvni |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)