Žametni jedilni stol ORION VELVET z zlatimi nogami, roza
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Prevleka: Žametna tkanina
- Noge: Lakirana jekla (zlata)
Barva
- Roza
- Zlata
Dimenzije
- Širina: 61 cm
- Širina sedeža: 40-45 cm
- Globina: 55 cm
- Globina sedeža: 42,5 cm
- Višina: 79 cm
- Višina sedeža: 48 cm
- Višina naslonjala: 34 cm
- Višina naslonov za roke: 26 cm
- Nosilnost: 110 kg
- Teža: 7,7 kg
Specifikacije
- Nadčasovni prešiti dizajn v kombinaciji z odlično ergonomijo
- Preprosto za vzdrževanje - žametna tkanina je odporna na umazanijo
- Idealno za dnevno sobo, kuhinjo, jedilnico ali domačo pisarno
- Dobavljeno v delih - enostavna montaža
Žametni jedilni stoli predstavljajo elegantno in udobno rešitev za vsako jedilnico ali kuhinjski kot. Zaradi mehke površine žameta delujejo luksuzno na videz in otip, medtem ko mehko oblazinjenje in ergonomska oblika zagotavljata udobje tudi pri daljšem sedenju. Ta tip stola ni le praktičen kos pohištva, temveč tudi izrazit oblikovalski element, ki pritegne pozornost na prvi pogled. Odlično se ujema tako s vsakodnevnim prehranjevanjem kot s priložnostnim druženjem z gosti.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Žametni jedilni stoli |
|---|---|
| EAN: | 5903332095636 |
| Barva: | Roza |
| Teža: | 7,7 kg |
| Višina: | 79 cm |
| Nosilnost: | 110 kg |
| Globina: | 55 cm |
| Globina sedeža: | 42,5 cm |
| Material nog: | Kovina |
| Material prevleke: | Žametna tkanina |
| Prevleka: | Z oblazinjenjem |
| Ročaji: | Z ročaji |
| Širina: | 61 cm |
| Širina sedeža: | 40-45 cm |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Videz: | Stol/fotelj |
| Videz naslona: | Poln |
| Višina naslonjala: | 34 cm |
| Višina naslonov za roke: | 26 cm |
| Višina sedeža: | 48 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
| Vzorec: | Enobarvni |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)