Žametni jedilni stol ORION VELVET s črnimi nogami, črn
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Prevleka: Žametna tkanina
- Noge: Lakirana jeklena (črna)
Barva
- Črna
Dimenzije
- Širina: 61 cm
- Širina sedeža: 40-45 cm
- Globina: 55 cm
- Globina sedeža: 42,5 cm
- Višina: 79 cm
- Višina sedeža: 48 cm
- Višina opore: 34 cm
- Višina naslonov: 26 cm
- Nosilnost: 110 kg
- Teža: 7,7 kg
Specifikacije
- Časovno prešivan dizajn v kombinaciji z odlično ergonomijo
- Enostavno vzdrževanje - žametna tkanina je odporna proti madežem
- Idealno za dnevno sobo, kuhinjo, jedilnico ali domačo pisarno
- Dostavljeno razstavljeno - enostavna montaža
Žametni jedilni stoli predstavljajo elegantno in udobno rešitev za vsako jedilnico ali kuhinjski kotiček. Zahvaljujoč mehkemu površju žameta delujejo luksuzno na videz in dotik, medtem ko mehko oblazinjenje in ergonomska oblika zagotavljata udobje tudi pri daljšem sedenju. Ta vrsta stola ni le praktičen kos pohištva, ampak tudi izrazit oblikovalski element, ki lahko pritegne na prvi pogled. Odlično se prilega tako vsakodnevnemu obedovanju kot občasnemu druženju z gosti.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Žametni jedilni stoli |
|---|---|
| EAN: | 5903332074716 |
| Barva: | Črna |
| Teža: | 7,7 kg |
| Višina: | 79 cm |
| Nosilnost: | 110 kg |
| Globina: | 55 cm |
| Globina sedeža: | 42,5 cm |
| Material nog: | Kovina |
| Material prevleke: | Žametna tkanina |
| Prevleka: | Z oblazinjenjem |
| Ročaji: | Z ročaji |
| Širina: | 61 cm |
| Širina sedeža: | 40-45 cm |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Videz: | Stol/fotelj |
| Videz naslona: | Poln |
| Višina naslonjala: | 34 cm |
| Višina naslonov za roke: | 26 cm |
| Višina sedeža: | 48 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
| Vzorec: | Enobarvni |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)