Sivi jedilni stol MARLEN VELVET s črnimi nogami
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Žametno blago: Siva
- Lakirana jekla: Črna
Dimenzije
- Širina: 58 cm
- Širina sedala: 35 - 42 cm
- Globina: 44 cm
- Globina sedala: 41 cm
- Višina: 84 cm
- Višina sedala: 49,5 cm
- Višina naslonjala: 37 cm
- Višina naslonjal za roke: 17 cm
- Nosilnost: 110 kg
- Teža: 4 kg
Specifikacije
- Brezčasen prešivan dizajn v kombinaciji z odlično ergonomijo
- Mehka žametna tkanina, odporna na umazanijo
- Idealno za dnevno sobo, kuhinjo, jedilnico ali domačo pisarno
- Dostavljeno v delih - enostavna montaža
Žametni jedilni stoli predstavljajo eleganten in udoben dodatek za vsako jedilnico ali kuhinjski kotiček. Zaradi mehkega površja žameta delujejo razkošno na videz in dotik, medtem ko mehko oblazinjenje in ergonomska oblika zagotavljata udobje tudi pri daljšem sedenju. Ta tip stola ni le praktičen kos pohištva, ampak tudi izrazit oblikovalski element, ki privlači pozornost na prvi pogled. Odlično se prilega tako vsakodnevnemu obedovanju, kot tudi priložnostnim srečanjem z gosti.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Žametni jedilni stoli |
|---|---|
| Barva: | Siva |
| Teža: | 4 kg |
| Višina: | 84 cm |
| Nosilnost: | 110 kg |
| Globina: | 44 cm |
| Globina sedeža: | 41 cm |
| Material nog: | Kovina |
| Material prevleke: | Žametna tkanina |
| Prevleka: | Oblazinjena |
| Ročaji: | Z ročaji |
| Širina: | 58 cm |
| Širina sedeža: | 35 - 42 cm |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Videz: | Stol/fotelj |
| Videz naslona: | Poln |
| Višina naslonjala: | 37 cm |
| Višina naslonov za roke: | 17 cm |
| Višina sedeža: | 49,5 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
| Vzorec: | Enobarvni |
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)