Siv žametni stol TURIN s črnimi nogami
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material stola
- Žametna tkanina: Siva
- Kovina: Črna
Dimenzije stola (+/- 1 cm)
- Širina: 44,5 cm
- Globina: 53 cm
- Višina: 88,5 cm
- Višina sedeža: 48,5 cm
- Globina sedeža: 40 cm
- Širina sedeža: 44,5 cm
- Nosilnost: 110 kg
- Teža: 4,2 kg
Specifikacije
- Oblazinjen stol z nežnim prešitjem
- Udoben oblazinjen sedež
- Kovinske noge zagotavljajo trdnost in stabilnost
- Večni dizajn, ki se ujema z različnimi stili interierja
- Dobavljeno v razstavljenem stanju
Slog, ki združuje preproste oblike in visoko funkcionalnost. Stavite na umirjene dodatke, nežno paleto barv in naravne materiale. Odlični dodatki za skandinavsko jedilnico so vednozelene rastline, barvne podloge in velike kovinske svetilke. Skandinavski interier ne more brez velikih oken in osvetlitve, ki zagotavlja svetlobo tudi v kratkih dneh. Stol TURIN se popolnoma prilega v jedilnico, navdihnjeno po skandinavskih deželah. Odlično izgledajo različne barve stolov pri eni mizi – ne bojte se sprememb.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Žametni jedilni stoli |
|---|---|
| EAN: | 5903332072002 |
| Barva: | Siva |
| Teža: | 4,2 kg |
| Višina: | 88,5 cm |
| Globina: | 53 cm |
| Globina sedeža: | 40 cm |
| Material nog: | Kovina |
| Material prevleke: | Žametna tkanina |
| Prevleka: | Oblazinjena |
| Ročaji: | Brez ročajev |
| Širina: | 44,5 cm |
| Širina sedeža: | 44,5 cm |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Videz: | Klasičen |
| Videz naslona: | Poln |
| Višina sedeža: | 48,5 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
| Vzorec: | Enobarvni |
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)