Siv stol BERA žametni
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Žametna tkanina: Siva
- Kov: Lesni dekor
Dimenzije (+/- 1 cm)
- Širina: 54 cm
- Višina: 88 cm
- Globina: 60 cm
- Višina sedeža: 49 cm
- Širina sedeža: 54 cm
- Globina sedeža: 42 cm
- Teža: 4,5 kg
- Nosilnost: 110 kg
Specifikacije
- Moderen oblazinjen jedilni stol
- Elegantno prešitje
- Močna kovinska konstrukcija
- Dobavljeno v delih za montažo
Ustvarite jedilni kotiček, kjer se združuje eleganca z vsakodnevnim udobjem. Oblazinjen stol bo postal ne le praktično sedišče, ampak tudi izrazit oblikovalski element, ki bo poživil celoten interier. Odlično se prilega tako modernim kot klasičnim mizam ter nudi udobje pri družinskih večerjah in druženjih s prijatelji. Privoščite si prostor, kjer se boste počutili prijetno in kamor se boste radi vračali.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Žametni jedilni stoli |
|---|---|
| EAN: | 5903332096411 |
| Barva: | Siva |
| Teža: | 4,5 kg |
| Višina: | 88 cm |
| Nosilnost: | 110 kg |
| Globina: | 60 cm |
| Material nog: | Kovina |
| Material prevleke: | Žametna tkanina |
| Prevleka: | Oblazinjena |
| Ročaji: | Brez ročajev |
| Širina: | 54 cm |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Videz: | Klasičen |
| Videz naslona: | Poln |
| Višina sedeža: | 49 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
| Vzorec: | Enobarvni |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)