Rožnati žametni stol BERA z zlatimi nogami
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Žametna tkanina: Rožnata
- Kovina: Zlata
Dimenzije (+/- 1 cm)
- Širina: 54 cm
- Višina: 87 cm
- Globina: 60 cm
- Višina sedišča: 49,5 cm
- Širina sedišča: 53 cm
- Globina sedišča: 42 cm
- Teža: 4,5 kg
- Nosilnost: 110 kg
Specifikacije
- Moderen čalunjen jedilni stol
- Elegantno prešivanje
- Izrazito kovinsko podnožje v zlati barvi
- Dobavljeno brez montaže
Ustvarite jedilni kotiček, kjer se prepleta eleganca z vsakodnevnim udobjem. Čalunjen stol postane ne le praktično mesto za sedenje, ampak tudi izrazit oblikovalski element, ki poživi celoten interier. Odlično se prilega tako modernim kot klasičnim mizama ter ponuja udobje pri družinskih večerjah in druženjih s prijatelji. Privoščite si prostor, kjer se boste počutili prijetno in kamor se boste radi vračali.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Žametni jedilni stoli |
|---|---|
| EAN: | 5903332096572 |
| Barva: | Roza, Zlata |
| Teža: | 4,5 kg |
| Višina: | 87 cm |
| Nosilnost: | 110 kg |
| Globina: | 60 cm |
| Material nog: | Kovina |
| Material prevleke: | Žametna tkanina |
| Prevleka: | Oblazinjena |
| Ročaji: | Brez ročajev |
| Širina: | 54 cm |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Videz: | Klasičen |
| Videz naslona: | Poln |
| Višina sedeža: | 49,5 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
| Vzorec: | Enobarvni |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)