Rjav stol BERA žametni z zlatimi nogami
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Žametna tkanina: Rjava
- Kovina: Zlata
Dimenzije (+/- 1 cm)
- Širina: 54 cm
- Višina: 87 cm
- Globina: 60 cm
- Višina sedeža: 49,5 cm
- Širina sedeža: 53 cm
- Globina sedeža: 42 cm
- Teža: 4,5 kg
- Nosilnost: 110 kg
Specifikacije
- Moderen oblazinjeni jedilni stol
- Elegantno prešivanje
- Izrazite kovinske noge v zlati barvi
- Dostavljeno v razstavljeni obliki
Ustvarite jedilni kotiček, kjer se združujeta eleganca z vsakodnevnim udobjem. Oblazinjeni stol bo postal ne le praktično mesto za sedenje, temveč tudi izrazit oblikovalski element, ki bo poživil celoten interier. Odlično se prilega tako modernim kot klasičnim mizam in bo ponudil udobje pri družinskih večerjah ali druženjih s prijatelji. Privoščite si prostor, kjer se boste počutili prijetno in kamor se boste radi vračali.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Žametni jedilni stoli |
|---|---|
| EAN: | 5903332096558 |
| Barva: | Rjava, Zlata |
| Teža: | 4,5 kg |
| Višina: | 87 cm |
| Nosilnost: | 110 kg |
| Globina: | 60 cm |
| Material nog: | Kovina |
| Material prevleke: | Žametna tkanina |
| Prevleka: | Oblazinjena |
| Ročaji: | Brez ročajev |
| Širina: | 54 cm |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Videz: | Klasičen |
| Videz naslona: | Poln |
| Višina sedeža: | 49,5 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
| Vzorec: | Enobarvni |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)