Rjav stol BERA žametni s črnimi nogami
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Žametna tkanina: Rjava
- Kov: Črna
Dimenzije (+/- 1 cm)
- Širina: 54 cm
- Višina: 88 cm
- Globina: 60 cm
- Višina sedala: 49 cm
- Širina sedala: 54 cm
- Globina sedala: 42 cm
- Teža: 4,5 kg
- Nosilnost: 110 kg
Specifikacije
- Moderen tapeciran jedilni stol
- Elegantno šivanje
- Trdno kovinsko ogrodje
- Dostavljeno razstavljeno
Ustvarite jedilni kotiček, kjer se združi eleganca z vsakodnevnim udobjem. Tapeciran stol bo postal ne le praktičen prostor za sedenje, temveč tudi izrazit dizajnerski element, ki bo poživila celoten interier. Odlično se poda tako k modernim kot klasičnim mizam ter ponuja udobje med družinskimi večerjami in posedanjem s prijatelji. Privoščite si prostor, v katerem se boste počutili prijetno in kamor se boste radi vračali.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Žametni jedilni stoli |
|---|---|
| EAN: | 5903332096398 |
| Barva: | Rjava |
| Teža: | 4,5 kg |
| Višina: | 88 cm |
| Nosilnost: | 110 kg |
| Globina: | 60 cm |
| Material nog: | Kovina |
| Material prevleke: | Žametna tkanina |
| Prevleka: | Oblazinjena |
| Ročaji: | Brez ročajev |
| Širina: | 54 cm |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Videz: | Klasičen |
| Videz naslona: | Poln |
| Višina sedeža: | 49 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
| Vzorec: | Enobarvni |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)