Zahradní set KATO SIRVON - 2 židle a kulatý stolek, černá/korálová
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Materiál
- Židle: Polypropylen – korálová
- Stolek: Kov – černá
Rozměry židle
- Šířka: 54 cm
- Šířka sedáku: 30–46 cm
- Šířka opěradla: 52,5 cm
- Hloubka: 55 cm
- Hloubka sedu: 41 cm
- Výška: 82,5 cm
- Výška sedu: 45 cm
- Výška opěradla: 39 cm
- Výška od země k područkám: 65 cm
- Nosnost: 120 kg
Rozměry stolku
- Délka: 50 cm
- Šířka: 50 cm
- Výška: 70 cm
- Hmotnost: 2,5 kg
Provedení
- Praktický a mobilní zahradní set
- Vhodný i na menší balkon nebo terasu
- Stohovatelná židle
- Nohy židle jsou odnímatelné pro snadné posezónní skladování
- Madlo uprostřed stolku pro snadné přenášení
- Odolná kovová konstrukce stolku
- Plast není UV stabilní, židle doporučujeme chránit před dlouhodobým slunečním zářením
- Dodáváno v demontovaném stavu
Dodatni parametri
| Kategorija: | Vrtno pohištvo |
|---|---|
| Barva: | Črna, Roza |
| Teža: | 11,3 kg |
| Globina stola: | 55 cm |
| Komplet: | Komplet |
| Material mizice: | Kovina |
| Material nog: | Plastika |
| Material sedeža: | Plastika |
| Material stola: | Plastika |
| Nastavljivost: | Fiksna |
| Premer mize: | 50 cm |
| Ročaji: | Z ročaji |
| Stil: | Moderno |
| Širina stola: | 54 cm |
| Število mest za sedenje: | Za 2 osebi |
| Tip: | Sedežni |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Videz: | Klasičen |
| Videz naslona: | Perforirana |
| Višina mize: | 70 cm |
| Višina sedeža: | 45 cm |
| Višina stola: | 82,5 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
| Vzorec: | Enobarvni |
| Zložljivo: | Zložljivo en na drugega |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)