Vrtni set TREGO ISLAND - 4 stole in okrogla miza ø 90 cm, bež
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Stol: polipropilen - bež
- Miza: kov - črna
- Plošča: kaljeno steklo
Dimenzije stola
- Širina naslonjala: 42 cm
- Širina sedišča: 40 cm
- Celotna globina: 52 cm
- Višina: 80 cm
- Višina sedišča: 45 cm
- Teža: 4,13 kg
- Nosilnost: 120 kg
Dimenzije mize +/- 0,5 cm
- Premer: 90 cm
- Višina: 70 cm
- Debelina stekla: 4 mm
- Teža: 12,2 kg
Specifikacije
- Jedilni set za vrt za 4 osebe
- Lahka in zračna konstrukcija stolov
- Odstranljive noge stolov za enostavno sezonsko shranjevanje
- Miza s kovinsko konstrukcijo in trpežno ploščo iz kaljenega stekla
- Plastika ni UV stabilna, stole priporočamo zaščititi pred dolgotrajnim sončnim sevanjem
- Dostavljeno v delih
Vrtni jedilni set je odlična izbira za udobno obedovanje in počitek na svežem zraku. Zaradi lahke konstrukcije se enostavno premika in je odličen za uporabo na terasi, balkonu in vrtu. Praktično zasnovo boste cenili pri družinskih kosilih, druženjih s prijatelji ter vsakodnevnemu počitku v toplih dneh. Kombinacija trpežnih materialov in zračnega dizajna prinaša udobje, enostavno vzdrževanje in moden videz, primeren za različne zunanje prostore.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Vrtno pohištvo |
|---|---|
| Barva: | Črna, Bež |
| Teža: | 30,22 kg |
| Globina stola: | 52 cm |
| Komplet: | Komplet |
| Material deske: | Kaljeno steklo |
| Material mizice: | Kovina |
| Material stola: | Plastika |
| Nastavljivost: | Fiksna |
| Nosilnost stola: | 120 kg |
| Premer mize: | 90 cm |
| Ročaji: | Brez ročajev |
| Stil: | Moderno |
| Širina stola: | 42 cm |
| Število mest za sedenje: | Za 4 osebe |
| Tip: | Sedežni |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Umestitev: | Za interier, Zunanja |
| Videz: | Klasičen |
| Videz naslona: | Perforirana |
| Višina mize: | 70 cm |
| Višina sedeža: | 45 cm |
| Višina stola: | 80 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
| Vzorec: | Enobarvni |
| Zložljivo: | Zložljivo en na drugega |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)