Vrtni set OSAKA SIRVON - 2 stola in okrogla mizica, petrol modra
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Stol: polipropilen - petrol modra
- Mizica: kov - črna
Dimenzije stola (+/- 1 cm)
- Širina: 47 cm
- Višina: 82 cm
- Globina: 51 cm
- Višina sedeža: 44 cm
- Globina sedeža: 39 cm
- Širina sedeža: 46 cm
- Nosilnost: 100 kg
- Teža: cca 3,4 kg
Dimenzije mizice
- Dolžina: 50 cm
- Širina: 50 cm
- Višina skupaj: 70 cm
- Teža: 2,5 kg
Specifikacije
- Set dveh stolov in mizice za vrt in balkon
- Ergonomsko oblikovan sedež
- Lahke sedeže z enostavnim vzdrževanjem
- Mizica je opremljena z ročajem za enostavno prenašanje
- Odstranljive noge za enostavno sezonsko shranjevanje
- Priporočamo zaščito pred dolgotrajnim sončnim sevanjem za ohranitev barve
- Dobavljeno v razstavljeni obliki
Praktičen set stolov z mizico je idealna izbira za trenutke počitka na balkonu, terasi ali vrtu. Zaradi lahke konstrukcije in enostavnega vzdrževanja je primeren za vsakodnevno uporabo in sezonske druženja z družino ali prijatelji. Ergonomsko oblikovani stoli zagotavljajo udobje med jutranjo kavo, popoldanskim počitkom ali večernim sedenjem na prostem. Kompaktna mizica ponuja dovolj prostora za prigrizke, dekoracije ali najljubšo knjigo, celoten set pa tako hitro ustvari prijetno mesto za sprostitev na prostem.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Vrtno pohištvo |
|---|---|
| Barva: | Modra |
| ? Material: | Kovina, Plastika |
| Teža: | 9,3 kg |
| Globina sedeža: | 39 cm |
| Globina stola: | 51 cm |
| Komplet: | Komplet |
| Material mizice: | Kovina |
| Material nog: | Plastika |
| Nosilnost stola: | 100 kg |
| Oblika naslona: | Zaobljeno |
| Premer mize: | 50 cm |
| Prevleka: | Brez oblazinjenja |
| Ročaji: | Brez ročajev |
| Širina sedeža: | 46 cm |
| Širina stola: | 47 cm |
| Število mest za sedenje: | Za 2 osebi |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Videz: | Klasičen |
| Videz naslona: | Poln |
| Višina mize: | 70 cm |
| Višina sedeža: | 44 cm |
| Višina stola: | 82 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
| Vzorec: | Enobarvni |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)