Vrtna garnitura OSAKA SIRVON - 2 stola in okrogla miza, sivorjava
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Stol: polipropilen - sivorjava
- Miza: kov - črna
Dimenzije stola (+/- 1 cm)
- Širina: 47 cm
- Višina: 82 cm
- Globina: 51 cm
- Višina sedišča: 44 cm
- Globina sedišča: 39 cm
- Širina sedišča: 46 cm
- Nosilnost: 100 kg
- Teža: približno 3,4 kg
Dimenzije mize
- Dolžina: 50 cm
- Širina: 50 cm
- Skupna višina: 70 cm
- Teža: 2,5 kg
Specifikacije
- Komplet dveh stolov in mize za vrt in balkon
- Ergonomsko oblikovano sedišče
- Lahko sedalo z enostavnim vzdrževanjem
- Miza je opremljena z ročajem za enostavno premikanje
- Odstranljive noge za enostavno shranjevanje izven sezone
- Priporočamo zaščito pred dolgotrajnim sončnim sevanjem za ohranitev barve
- Dobavljeno razstavljeno
Praktičen komplet stolov in mize je idealna izbira za trenutke sprostitve na balkonu, terasi in vrtu. Zaradi lahke konstrukcije in enostavnega vzdrževanja je primeren za vsakodnevno uporabo in sezonsko druženje z družino ali prijatelji. Ergonomsko oblikovani stoli nudijo udobje pri jutranji kavi, popoldanskem sproščanju in večernem posedanju na prostem. Kompaktna miza ponuja dovolj prostora za prigrizke, dekoracije ali priljubljeno knjigo, in celoten komplet tako enostavno ustvarja prijetno mesto za sprostitev pod milim nebom.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Vrtno pohištvo |
|---|---|
| Barva: | Siva, Črna, Rjava |
| Teža: | 9,3 kg |
| Globina sedeža: | 39 cm |
| Globina stola: | 51 cm |
| Komplet: | Komplet |
| Material mizice: | Kovina |
| Material nog: | Plastika |
| Material sedeža: | Plastika |
| Nosilnost stola: | 100 kg |
| Oblika naslona: | Zaobljeno |
| Premer mize: | 50 cm |
| Prevleka: | Brez oblazinjenja |
| Prikaz v AR: | Da |
| Ročaji: | Brez ročajev |
| Širina sedeža: | 46 cm |
| Širina stola: | 47 cm |
| Število mest za sedenje: | Za 2 osebi |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Videz: | Klasičen |
| Videz naslona: | Poln |
| Višina mize: | 70 cm |
| Višina sedeža: | 44 cm |
| Višina stola: | 82 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
| Vzorec: | Enobarvni |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)