Okrogla vrtna miza s stekleno ploščo ISLAND BLACK 60 cm, črna
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Plošča: Kaljeno steklo
- Konstrukcija: Prašno lakiran kov, črna
Dimenzije +/- 0,5 cm
- Premer plošče mize: 60 cm
- Višina: 69 cm
- Debelina stekla: 4 mm
- Teža: 4,5 kg
Specifikacije
- Lahka in kompaktna izvedba
- Elegantna črna plošča iz kaljenega stekla
- Odporna kovinska konstrukcija
- Dolgoročna vzdržljivost zaradi prašnega lakiranja
- Dobavljeno v razstavljenem stanju
- Paket: 71 x 62 x 70 cm, 6 kg
Ustvarite si prijeten prostor za počitek na svojem vrtu, terasi ali balkonu. Praktična in elegantna miza se bo zlahka vključila v vaše zunanje prostore, kjer vam bo služila pri jutranji kavi ali večernem počitku. Zahvaljujoč svoji univerzalni zasnovi jo lahko enostavno uskladite z drugim vrtnim pohištvom in ustvarite harmonično okolje za prijetne trenutke z družino in prijatelji. Uživajte v zunanjem vzdušju na polno in privoščite si udobje, ki ga boste cenili vsak dan.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Vrtno pohištvo |
|---|---|
| EAN: | 5903332097531 |
| Barva: | Črna |
| Teža: | 6 kg |
| Višina: | 69 cm |
| Material deske: | Steklo |
| Material nog: | Kovina |
| Oblika plošče: | Okroglo |
| Premer: | 60 cm |
| Primerno za uporabo zunaj: | Da |
| Raztegljivo: | Trdne |
| Število mest: | Za 2 osebi |
| Tip: | Jedilni |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)