Solarna svetilka FLARION z ognjenim učinkom 48,5 cm
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Plastika: Črna
Dimenzije
- Višina: 48,5 cm
- Premer: 8 cm
- Barva osvetlitve: Toplo bela
- Teža: 0,12 kg
Specifikacije
- 12 x SMD LED
- Učinek migetajočega plamena
- Vodoodporna zaščita IP44
- Baterija 1x AAA Ni-MH 1,2V 200 mAh
- Gumb za vklop/izklop
- Ob polnem polnjenju deluje 6 - 8 ur
- Namestitev kamorkoli na vrtu s pritrdilno paličko v zemljo
Privoščite si trenutke sprostitve na vrtu z mehko svetlobo, ki ustvarja udobno vzdušje. Ne glede na to, ali prirejate večerno druženje s prijatelji ali si želite le užiti mir po napornem dnevu, prava osvetlitev dela čudeže. Zaradi enostavne namestitve lahko ustvarite prijeten kotiček točno tam, kjer ga potrebujete. Izkoristite potencial svojega zunanjega prostora do popolnosti in spremenite vsakodnevne trenutke v nepozabna doživetja na prostem.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Vrtna oprema |
|---|---|
| EAN: | 8718026585792 |
| Barva: | Črna |
| ? Material: | Plastika |
| Teža: | 0,12 kg |
| Višina: | 48,5 cm |
| Barva svetlobe: | Topla bela |
| Način umestitve: | Talni |
| Premer: | 8 cm |
| Upravljanje: | Z vklopnim stikalom |
| Videz: | Klasičen, Dekorativni |
| Vir: | Solarne celice |
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)