Temno sivi viseči stol KOLUMBIA, z barvno vzorčasto blazino
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Bombaž z dodatkom poliestra
- Kovina
- Blazina: Poliester
Barva
- Temno siva
- Barvna z vzorcem
Dimenzije
- Širina: 80 cm
- Premer sedeža: 60 cm
- Višina naslonjala: 42 cm
- Skupna višina: 130 cm
- Dolžina okrasnih resic: 20 cm
- Višina od sedeža do obešanja: 112 cm
- Dolžina obešalnih vrvi: 81/101 cm
- Nosilnost: 150 kg
Specifikacije
- Viseči stol v boho slogu z blazino
- Kovinska konstrukcija opletena z mehkimi vrvmi
- Možnost obešanja na eni ali dveh točkah
- Stol bi moral biti zaščiten pred slabim vremenom
- Stojalo ni vključeno v paket
Guganje ni le zabava – je ritem, ki pomirja telo in dušo. Viseči stol v boho slogu vas nežno objame in omogoča, da se sprostite s občutkom svobode. Dovolj je, da si privoščite trenutek na balkonu, v vrtu ali v mirnem kotičku doma in se prepustite gibanju, ki prinaša udobje in notranje ravnovesje. Guganje tako postane naravni del vašega vsakodnevnega sprostitve.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Viseči stoli |
|---|---|
| Barva: | Siva |
| ? Material: | Kovina, Tkanina |
| Teža: | 5 kg |
| Višina: | 130 cm |
| Material fotelja: | Bombaž, Kovina, Poliester |
| Način pritrditve: | Za pritrditev |
| Oblazinjenje: | Z oblazinjenjem |
| Stil: | Moderno |
| Stojalo: | Ne |
| Širina: | 80 cm |
| Tip: | Za povesitev |
| Videz: | Viseče mreže |
| Vzorec: | Z vzorcem |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)