Črni viseči stol KOKON brez stojala, svetla blazina
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Tkanina: 100% poliester
- Umetni ratan
- Jekleni okvir
Barva
- Črna
- Svetel odtenek brez vzorca
- Barva blazine se lahko razlikuje, pošiljamo glede na zalogo
Dimenzije stola
- Širina: 108 cm
- Globina: 70 cm
- Višina: 115 cm
- Nosilnost: 150 kg
Specifikacije
- Paket vsebuje stol, blazine in visečo vzmet
- Stojalo ni vključeno v paket
- Dostavljeno v razstavljeni obliki
Varnostno opozorilo
- Stol uporabljajte šele po popolni montaži. Montažo izvede vsak uporabnik sam in na lastno odgovornost.
- Preden se usedete v stol, se prepričajte, da je obešalo trdno pritrjeno.
- Stol ni namenjen močnemu guganju v stran.
- Če za obešanje stola uporabljate stojalo, ga postavite na raven in trden pod, kjer bo njegova pozicija stabilna (npr. tla, tlakovana terasa).
- Otroci do 6 let lahko stol uporabljajo samo pod nadzorom odrasle osebe.
Čar gunganja
Uživajte v mirnih trenutkih v svojem kotičku udobja. Viseči stol ni le prostor za sedenje, temveč tudi način, kako upočasniti in nabrati novo energijo. Nežno guganje pomaga sprostiti telo in um, ne glede na to, ali se sproščate zunaj na vrtu ali znotraj ob branju najljubše knjige. Zaradi trpežnih materialov in elegantnega dizajna bo postal stilski dodatek vsakemu prostoru – in vaš nov najljubši kotiček.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Viseči stoli |
|---|---|
| Barva: | Črna |
| Teža: | 30 kg |
| Višina: | 115 cm |
| Nosilnost: | 150 kg |
| Globina: | 70 cm |
| Material fotelja: | Tekstil, Umetni ratan, Jeklo |
| Način pritrditve: | Stojalo |
| Oblazinjenje: | Z oblazinjenjem |
| Oblika: | Jajčasta |
| Stil: | Moderno |
| Stojalo: | Ne |
| Širina: | 108 cm |
| Tip: | Za povesitev |
| Videz: | Gugalna klop |
| Višina sedeža: | 72 cm |
| Vzorec: | Enobarvni |
Sestavení závěsného křesla KOKON
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)