Črn viseči stol KOKON CARLO s stojalom S stojalom
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Tkanina: 100% poliester
- Umetni ratan
- Kovinski okvir s prašnim nanosom
Barva
- Črna
Dimenzije stola
- Širina: 116 cm
- Globina: 75 cm
- Višina: 106 cm
- Nosilnost: 130 kg
Dimenzije stojala
- Višina stojala: 200 cm
- Premer osnove: 100 cm
- Dolžina kovinskega kljuka: 26 cm
Dimenzije blazine
- Mala (sprednja): 45 x 20 cm
- Velika (sedež in naslonjalo): 110 x 95 cm
Specifikacije
- Popoln kos pohištva za vaš dom in vrt
- Sedež je opleten s poliratanom, zato stol izgleda zelo elegantno
- 2 blazini (za glavo, sedež in naslonjalo)
- Izdelano iz materiala, ki je odporen proti umazaniji
- Dovolj je, da ga obrišete z vlažno krpo
- Prevleke so odstranljive, zato jih lahko enostavno operete
- Dobavljeno v nedokončanem stanju
Varnostno opozorilo
- Stol uporabljajte šele po popolni montaži. Montažo izvaja vsak kupec sam in na lastno odgovornost.
- Prepričajte se, da je obešalo trdno privito, preden se usedete v stol.
- Stol ni namenjen sunkovitemu guganju vstran.
- Če za obešanje stola uporabljate stojalo, ga postavite na ravno in trdno površino, kjer bo njegova pozicija stabilna (npr. tla, tlakovana terasa).
- Otroci do 6 let lahko stol uporabljajo samo pod nadzorom odrasle osebe!
Čar gunganja
Odkrijte blagodejne učinke gunganja z našimi visečimi stoli, t.i. jajci, ki bodo pogladili tudi vaše duševno zdravje. Gunganje vzbuja občutek dobrega počutja, notranjega miru in učinkovito odstranjuje psihične napetosti. Kvalitetno izdelani viseči stoli iz umetnega ratana so zelo odporni na neugodne vremenske razmere in domače ljubljenčke. Umetni ratan je na prvi pogled skorajda nerazločljiv od naravnega. Naši viseči stoli so odlični tako za vrt kot za notranjost. Uživajte v prostem času na teh stolih v skandinavskem slogu, ki spadajo med najbolj priljubljene kose moderne pohištva. Privoščite si luksuzno sprostitev in prinesite v svoj dom in vrt elemente miru in elegance.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Viseči stoli |
|---|---|
| EAN: | 5903678547615 |
| Barva: | Črna |
| Teža: | 30 kg |
| Višina: | 200 cm |
| Dimenzije: | 116 x 106 x 75 cm |
| Material fotelja: | Kovina, Tekstil, Umetni ratan |
| Premer kroga: | 100 cm |
| Stojalo: | Da |
| Izdelek je bil razprodan… | |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)