Beli viseči stol KOLUMBIA
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Bombaž z dodatkom poliestra
- Kov
Barva
- Bela
Dimenzije
- Širina: 80 cm
- Premer sedeža: 60 cm
- Višina naslonjala: 42 cm
- Skupna višina: 130 cm
- Dolžina okrasnih resic: 20 cm
- Višina od sedeža do obešanja: 112 cm
- Dolžina visečih vrvi: 81/101 cm
- Nosilnost: 150 kg
Specifikacije
- Viseči stol v boho stilu
- Kovinska konstrukcija opletena z mehkimi vrvmi
- Možnost obešanja na eni ali dveh točkah
- Stol mora biti zaščiten pred neugodnimi vremenskimi vplivi
- Stojalo ni vključeno v paket
- Polnilo in blazine niso vključene v paket
Guganje ni samo zabava – je naraven način, da si privoščite mir in sprostitev v vsakodnevnem vrvežu. Viseči stol v boho slogu bo vnesel lahkotnost in harmonijo v vaš prostor, bodisi na vrtu, terasi ali v notranjosti. Dovolj je, da se udobno usedete, pustite, da vas nežno zaniha, in uživate v trenutkih, ki so samo vaši. Ustvarite si svoj relax kotiček, kjer boste napolnili svojo energijo in upočasnili tempo dneva.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Viseči stoli |
|---|---|
| Barva: | Bela |
| ? Material: | Kovina, Tkanina |
| Teža: | 5 kg |
| Višina: | 130 cm |
| Material fotelja: | Bombaž, Kovina, Poliester |
| Način pritrditve: | Za pritrditev |
| Oblazinjenje: | Brez oblazinjenja |
| Stil: | Moderno |
| Stojalo: | Ne |
| Širina: | 80 cm |
| Tip: | Za povesitev |
| Videz: | Viseče mreže |
| Vzorec: | Brez vzorca |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)