Beli viseči stol KOLUMBIA s stojalom, bež-bela blazina
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Bombaž z dodatkom poliestra
- Kov
- Blazina: Poliester
Barva
- Bela
- Bež
Dimenzije stola
- Širina: 80 cm
- Premer sedeža: 60 cm
- Višina naslonjala: 42 cm
- Skupna višina: 130 cm
- Dolžina okrasnih resic: 20 cm
- Višina od sedeža do obešanja: 112 cm
- Dolžina visečih vrvi: 81/101 cm
Dimenzije stojala
- Širina: 102 cm
- Globina: 105 cm
- Višina: 195 cm
- Premer palice: 4,5 cm
- Maksimalna obremenitev: 130 kg
Specifikacije
- Viseči stol v boho stilu z blazino
- Viseče stojalo je del paketa
- Kovinska konstrukcija opletena z mehkimi vrvmi
- Stol naj bo zaščiten pred neugodnimi vremenskimi pogoji
Guganje ni le zabava – je naraven način, da si privoščite mir in sprostitev v vsakdanjem vrvežu. Viseči stol v boho stilu bo vašemu prostoru dodal lahkotnost in harmonijo, ne glede na to, ali ga postavite na vrt, teraso ali v notranjost. Zadostuje, da se udobno usedete, se nežno gugate in uživate v trenutkih, ki pripadajo samo vam. Ustvarite si svoj lasten sprostitveni kotiček, kjer boste napolnili nove energije in upočasnili tempo dneva.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Viseči stoli |
|---|---|
| Barva: | Bela |
| ? Material: | Kovina, Tkanina |
| Teža: | 19 kg |
| Višina: | 130 cm |
| Material fotelja: | Bombaž, Kovina, Poliester |
| Način pritrditve: | Za pritrditev |
| Oblazinjenje: | Z oblazinjenjem |
| Stil: | Moderno |
| Stojalo: | Da |
| Širina: | 80 cm |
| Širina stojala: | 102 cm |
| Tip: | Za povesitev |
| Videz: | Viseče mreže |
| Višina stojala: | 195 cm |
| Vzorec: | Z vzorcem |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)