Beli viseči stol KOLUMBIA, bež-bela blazina
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Bombaž s primesjo poliestra
- Kovina
- Blazina: Poliester
Barva
- Bela
- Bež
Mere
- Širina: 80 cm
- Premer sedeža: 60 cm
- Višina naslonjala: 42 cm
- Skupna višina: 130 cm
- Dolžina okrasnih resic: 20 cm
- Višina od sedeža do obešanja: 112 cm
- Dolžina obešanih vrvi: 81/101 cm
- Nosilnost: 150 kg
Specifikacije
- Viseči stol v boho stilu z blazino
- Kovinska konstrukcija pletena z mehkimi vrvmi
- Možnost obešanja na eno ali dve točki
- Stol naj bo zaščiten pred neugodnimi vremenskimi vplivi
- Stojalo ni vključeno v paketu
Guganje ni samo zabava – je naraven način, da si privoščite mir in sprostitev v vsakodnevnem vrvežu. Viseči stol v boho stilu vnese v vaš prostor lahkotnost in harmonijo, ne glede na to, ali ga postavite na vrt, teraso ali v notranji prostor. Samo udobno se usedite, pustite, da vas nežno zaobjame, in uživajte v trenutkih, ki so namenjeni samo vam. Ustvarite svoj lasten kotiček za sprostitev, kjer boste lahko napolnili svojo energijo in upočasnili vsakodnevni ritem dneva.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Viseči stoli |
|---|---|
| Barva: | Bela |
| ? Material: | Kovina, Tkanina |
| Teža: | 5 kg |
| Višina: | 130 cm |
| Material fotelja: | Bombaž, Kovina, Poliester |
| Način pritrditve: | Za pritrditev |
| Oblazinjenje: | Z oblazinjenjem |
| Stil: | Moderno |
| Stojalo: | Ne |
| Širina: | 80 cm |
| Tip: | Za povesitev |
| Videz: | Viseče mreže |
| Vzorec: | Z vzorcem |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)