Viseča mreža ZENVIO COMFORT 200x80 cm, rjava + brezplačna torba
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Bombaž
- Poliester
- Najlon
- Les
Barva
- Rjava, bež, siva
- Črte
Dimenzije
- Dolžina: 200 cm
- Širina: 80 cm
- Dolžina vrvi za pritrditev: cca 35 cm
- Pritrdilne vrvi: 3 m
- Velikost torbe: cca 40 x 13 cm
Specifikacije
- Viseča mreža iz trpežne bombažne tkanine
- Razporne palice za večje udobje med počitkom
- Vključuje torbo za enostavno prenašanje
- Vključeni sta 2 vijačni vrvi
Uživajte v zasluženem počitku z udobno visečo mrežo, ki vam bo pomagala ustvariti prijeten prostor za sprostitev tako doma kot zunaj. Zahvaljujoč lahki in praktični zasnovi jo lahko enostavno obesite na vrtu, terasi, balkonu ali jo vzamete s seboj na izlet v naravo. Prijeten material in stabilna konstrukcija zagotavljata udobje pri vsakem počitku, branju knjige ali lenarjenju na svežem zraku. Viseča mreža je idealna izbira za trenutke sprostitve, ko želite na trenutek upočasniti in uživati v miru.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Viseče mreže in gugalniki |
|---|---|
| Barva: | Rjava |
| Teža: | 1,5 kg |
| Dolžina: | 200 cm |
| Material gugalne mreže: | Bombaž, Poliester, Les, Najlon |
| Motiv: | Črte |
| Širina: | 80 cm |
| Videz: | Viseče mreže |
| Vzorec: | Z vzorcem |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)