Set 4 plastičnih stolov OSAKA, bela
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material stola
- Polipropilen: Bela - off white
Dimenzije stola (+/- 1 cm)
- Širina: 47 cm
- Višina: 82 cm
- Globina: 51 cm
- Višina sedeža: 44 cm
- Globina sedeža: 39 cm
- Širina sedeža: 46 cm
- Nosilnost: 100 kg
- Teža: cca 3,4 kg
Specifikacije
- Set 4 plastičnih stolov za jedilnico
- Ergonomsko oblikovan sedež
- Možnost uporabe v notranjosti in zunanjosti
- Lahek sedež z enostavnim vzdrževanjem
- Odstranljive noge za enostavno sezonsko shranjevanje
- Priporočamo zaščito pred dolgotrajnim sončnim obsevanjem za ohranjanje barve
- Dobavlja se razstavljen
Stilski stol za dom in vrt
Ta moderni stol je odlična izbira za vsakodnevno uporabo dom in zunaj. Zaradi lahke, vendar vzdržljive konstrukcije iz polipropilena ga enostavno prenesete iz kuhinje ali jedilnice na teraso, balkon ali vrt. Ergonomsko oblikovan sedež zagotavlja udobje pri posedanju z družino, delu za mizo ali počitku na svežem zraku. Minimalistični dizajn se odlično poda v moderne notranjosti in zunanje prostore, kjer ustvarja prijeten prostor za hitro kavo, poletno druženje ali sprostitev na soncu.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Ugodni kuhinjski kompleti |
|---|---|
| Barva: | Bela |
| Teža: | 3,4 kg |
| Višina: | 82 cm |
| Nosilnost: | 100 kg |
| Globina: | 51 cm |
| Globina sedeža: | 39 cm |
| Komplet: | Komplet |
| Material nog: | Plastika |
| Material sedeža: | Plastika |
| Oblika naslona: | Zaobljeno |
| Prevleka: | Brez oblazinjenja |
| Ročaji: | Brez ročajev |
| Širina: | 47 cm |
| Širina sedeža: | 46 cm |
| Število mest za sedenje: | Za 4 osebe |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Videz: | Klasičen |
| Videz naslona: | Poln |
| Višina sedeža: | 44 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
| Vzorec: | Enobarvni |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)