Komplet 2 kosov plastičnih stolov OSAKA, bela
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material stola
- Polipropilen: Bela - off white
Dimenzije stola (+/- 1 cm)
- Širina: 47 cm
- Višina: 82 cm
- Globina: 51 cm
- Višina sedeža: 44 cm
- Globina sedeža: 39 cm
- Širina sedeža: 46 cm
- Nosilnost: 100 kg
- Teža: cca 3,4 kg
Specifikacije
- Komplet 2 kosov jedilnih stolov
- Ergonomsko oblikovan sedež
- Možnost uporabe v notranjosti in zunaj
- Lahkoten sedež z enostavnim vzdrževanjem
- Odstranljive noge za enostavno sezonsko shranjevanje
- Priporočamo zaščito pred dolgotrajnim sončnim izpostavljanjem za ohranitev barve
- Dobavljeno razstavljeno
Sodoben stol za dom in vrt
Ta sodobni stol je odlična izbira za vsakodnevno uporabo doma in zunaj. Zaradi lahke, a trpežne konstrukcije iz polipropilena ga boste zlahka prenesli iz kuhinje ali jedilnice na teraso, balkon ali vrt. Ergonomsko oblikovan sedež zagotavlja udobje pri družinskem srečanju, delu za mizo ali sproščanju na svežem zraku. Minimalističen dizajn se prav tako lepo vklopi v sodobne notranjosti in zunanje prostore, kjer ustvari prijetno mesto za hiter kavni odmor, poletno druženje ali sprostitev na soncu.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Ugodni kuhinjski kompleti |
|---|---|
| Barva: | Bela |
| Teža: | 13,6 kg |
| Višina: | 82 cm |
| Nosilnost: | 100 kg |
| Globina: | 51 cm |
| Globina sedeža: | 39 cm |
| Komplet: | Komplet |
| Material nog: | Plastika |
| Material sedeža: | Plastika |
| Oblika naslona: | Zaobljeno |
| Prevleka: | Brez oblazinjenja |
| Ročaji: | Brez ročajev |
| Širina: | 47 cm |
| Širina sedeža: | 46 cm |
| Število mest za sedenje: | Za 2 osebi |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Videz: | Klasičen |
| Videz naslona: | Poln |
| Višina sedeža: | 44 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
| Vzorec: | Enobarvni |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)