TV omarica SOLE 120 cm, hrast sonoma
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- MDF
- Lesene vijačne noge
Barva
- Dekor hrast sonoma
Dimenzije
- Širina: 120 cm
- Globina: 30 cm
- Skupna višina: 44 cm
- Višina omarice brez nogic: 26 cm
- Višina nogic: 14 cm
- Širina predala: 60 cm
- Bruto teža: 8 kg
Specifikacije
- Odprt prostor za shranjevanje
- Dostavljeno v razstavljeni obliki
Dodatni parametri
| Kategorija: | TV omarice |
|---|---|
| ? Material: | MDF |
| Teža: | 8 kg |
| Višina: | 44 cm |
| Dekor lesa: | Hrast sonoma |
| Globina: | 30 cm |
| Oblika: | Ozko |
| Površina: | Mat |
| Shranjevalni prostor: | Odprt shranjevalni prostor |
| Stojalo za televizijo: | Ne |
| Širina: | 120 cm |
| Tip namestitve: | Z nogicami |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)