TV omarica PIENA 160 cm, bela
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- MDF
- Kovinski ročaji
- Plastične noge
Barva
- Bela z nežnim sijajem
- Črna (ročaji, noge)
Dimenzije
- Širina: 160 cm
- Globina: 35 cm
- Skupna višina: 47 cm
- Višina nogic: 15 cm
- Višina predala: 28 cm
- Širina predala: 52 cm
- Število nogic: 5 kosov
- Dimenzija ročaja: 6,5 x 5,5 cm
- Teža bruto: 30 kg
Specifikacije
- 3 predali
- 1 polica
- Z ročaji
- Dostavljeno v razstavljeni obliki
Dodatni parametri
| Kategorija: | TV omarice |
|---|---|
| EAN: | 0755777585945 |
| Barva: | Bela |
| ? Material: | Kovina, Plastika, MDF |
| Teža: | 30 kg |
| Višina: | 47 cm |
| ? Zapiranje: | Z vratci |
| Globina: | 35 cm |
| Oblika: | Ozko |
| Površina: | Lesketajoč |
| Shranjevalni prostor: | Odprt shranjevalni prostor, S predali |
| Stojalo za televizijo: | Ne |
| Širina: | 160 cm |
| Tip namestitve: | Na nogicah |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)