TV omarica PARIS 150 cm, antracit
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- MDF
- Lesene vijačne noge
Barva
- Antracitna
Dimenzije
- Širina: 150 cm
- Globina: 28 cm
- Skupna višina: 44 cm
- Višina omarice brez nog: 26 cm
- Višina nog: 14 cm
- Širina predala: 60 cm
- Bruto teža: 16 kg
Specifikacije
- 1 predal
- Odprt prostor za shranjevanje
- Dobavljeno v razstavljeni obliki
Dodatni parametri
| Kategorija: | TV omarice |
|---|---|
| EAN: | 0755777586645 |
| Barva: | Siva |
| ? Material: | MDF |
| Teža: | 16 kg |
| Višina: | 44 cm |
| ? Zapiranje: | Z vratci |
| Globina: | 28 cm |
| Oblika: | Ozko |
| Površina: | Mat |
| Shranjevalni prostor: | Odprt shranjevalni prostor, S predali |
| Stojalo za televizijo: | Ne |
| Širina: | 150 cm |
| Tip namestitve: | Z nogicami |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)