TV omarica CLARA 160 cm s stensko polico, safirni hrast/črni marmor
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- MDF
- Kovinski podstavek
Barva
- Dekor safirni hrast
- Črni podstavek
- Dekor črni marmor
Dimenzije TV omarice
- Širina: 160 cm
- Globina: 32 cm
- Skupna višina s podstavkom: 54,5 cm
- Višina omarice brez podstavka: 34 cm
- Širina kovinskega podstavka: 136 cm
- Globina kovinskega podstavka: 32 cm
- Višina kovinskega podstavka: 20,5 cm
- Dimenzija cevi kovinskega podstavka: 2 x 2 cm
- Bruto teža: 25 kg
Dimenzije police
- Skupna širina:
- Višina:
Specifikacije
- 2 predala
- Odprt shranjevalni prostor
- 1 polica
- Dobavljeno v razstavljenem stanju
Dodatni parametri
| Kategorija: | TV omarice |
|---|---|
| EAN: | 0755777585983 |
| ? Material: | MDF |
| Teža: | 25 kg |
| Višina: | 54,5 cm |
| ? Zapiranje: | Z vratci |
| Dekor lesa: | Hrast |
| Globina: | 32 cm |
| Oblika: | Ozko |
| Površina: | Lesketajoč |
| Shranjevalni prostor: | S predali, S polico |
| Stojalo za televizijo: | Ne |
| Širina: | 160 cm |
| Tip namestitve: | Na nogicah |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)