TV omarica BALANCE 150 cm z dvema stenskima policama, bela/zlata
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- MDF
Barva
- Bela
- Zlata
Dimenzije TV omarice
- Širina: 150 cm
- Globina: 30 cm
- Skupna višina: 48 cm
- Višina nogic: 15,5 cm
- Bruto teža: 30 kg
Dimenzije polic
- Skupna širina:
- Višina:
Specifikacije
- 3 predali
- 2 polici
- Dobavljeno razstavljeno
Dodatni parametri
| Kategorija: | TV omarice |
|---|---|
| EAN: | 0755777586034 |
| Barva: | Bela |
| ? Material: | MDF |
| Teža: | 30 kg |
| Višina: | 48 cm |
| ? Zapiranje: | Z vratci |
| Globina: | 30 cm |
| Oblika: | Ozko |
| Površina: | Lesketajoč |
| Shranjevalni prostor: | S predali, S polico |
| Stojalo za televizijo: | Ne |
| Širina: | 150 cm |
| Tip namestitve: | Na nogicah |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)