TV omarica ALVIN 135 cm, bela/zlata
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- MDF
Barva
- Bela s rahlim sijajem
- Zlata (robovi omarice)
Dimenzije
- Širina: 135 cm
- Globina: 35 cm
- Skupna višina: 44 cm
- Višina omarice brez podnožja: 34 cm
- Višina podnožja: 10 cm
- Bruto teža: 27 kg
Specifikacije
- 2 predala
- Elegantni zlatni trakovi
- Dostavljeno razstavljeno
Dodatni parametri
| Kategorija: | TV omarice |
|---|---|
| Barva: | Bela |
| ? Material: | MDF |
| Teža: | 27 kg |
| Višina: | 44 cm |
| ? Zapiranje: | Z vratci |
| Globina: | 35 cm |
| Oblika: | Ozko |
| Površina: | Lesketajoč |
| Shranjevalni prostor: | S predali |
| Stojalo za televizijo: | Ne |
| Širina: | 135 cm |
| Tip namestitve: | Bez nožiček |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)