Sedežna blazina za tla FLORANCE PANAMA JUTA 60x60 cm, bež
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- 50% bombaž
- 45% poliester
- 5% drugih vlaken
Barva
- Bež
Dimenzije
- Širina: 60 cm
- Dolžina: 60 cm
- Višina: 10 cm
- Teža: 1,2 kg
Specifikacije
- Povečuje udobje in zagotavlja mehkobo pri sedenju
- Preprečuje hitro prehajanje mraza
- Pri uporabi na prostem blazino zaščititi pred dežjem in neposrednim soncem
- Priporočena temperatura pranja 30 °C (po navedbah proizvajalca)
Dodatni parametri
| Kategorija: | Tabureji in podnožki |
|---|---|
| EAN: | 8713229064860 |
| Barva: | Bež |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 °C |
| Teža: | 1,2 kg |
| ? Dimenzija: | 60 x 60 cm |
| Višina: | 10 cm, Visoka |
| Dolžina: | 60 cm |
| Material prevleke: | Polibombaž |
| Motiv: | Enobarvni |
| Oblika: | Kvadratna |
| Pritrditev: | Brez vrvi |
| Širina: | 60 cm |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)