Svetleča bombažna posteljnina za posteljico MAGIC STARS modra
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Bombažna posteljnina
Stalnica in najbolj razširjen material posteljnine je zagotovo bombaž. Stranke cenijo njegove odlične lastnosti in cenovno dostopnost. Bombaž je zračen, mehak in odlično odvaja vlago. Zato je primeren tudi za osebe, ki se ponoči bolj potijo. Morebitna slabost je mečkanje in posledična potreba po likanju. Leto preizkušen bombaž je naravno vlakno, pridobljeno iz bombaževca, ki je nežno do kože celega telesa.
Material
- 100% bio bombaž
Barva
- Modra
- Bela
- Siva
Lastnosti
- Velike zvezde na posteljnini svetijo v temi
- Certifikat Oeko-Tex Standard 100
- Priporočeno pranje: vsak teden, največ 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 40 - 60 °C (glede na nalepko proizvajalca)
- Posteljnino je potrebno likati
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno obrnjeno in z zadrgo zaprto
- Uporabite detergent, primeren za material in barvnost posteljnine
- Po pranju posteljnine izberite nežno centrifugiranje
- Posteljnino likajte obrnjeno, s čimer preprečite poškodbe materiala in bledenje barv
Vsebina paketa glede na izbiro variante
- Posteljnina 100 x 135 cm: 1 kos prevleke za odejo 100 x 135 cm | 1 kos prevleke za vzglavnik 40 x 60 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Svetleča posteljnina |
|---|---|
| EAN: | 4251797401426 |
| Cena: | Ugodno do 15 € |
| Barva: | Bela, Siva, Modra |
| ? Dimenzija odeje: | 100 x 135 cm |
| ? Material: | 100% bombaž |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 40 - 60 °C |
| ? Dimenzije posteljnine: | 40 x 60 cm | 100 x 135 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Otroški, Živali |
| ? Stil posteljnine: | Sodoben |
| ? Zapiranje: | Zadrga |
| Dimenzija vzglavnika: | 40 x 60 cm |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Obojestransko: | Ne |
| Širina: | Za enojno ležišče |
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)