Bombažna posteljnina za otroško posteljico RAKUN črno-bela
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Bombažna posteljnina
Stalnica in najbolj razširjen material posteljnega perila je zagotovo bombaž. Stranke cenijo njene odlične lastnosti in cenovno dostopnost. Bombaž je zračen, mehak in odlično odvaja kakršno koli vlago. Primeren je tudi za osebe, ki se ponoči bolj potijo. Možna slabost je mečkanje in posledična potreba po likanju. Bombaž, preizkušen skozi leta, je naravno vlakno iz bombaževca, ki je nežno do celotne kože telesa.
Material
- 100% bio bombaž
Barva
- Bela
- Črna
Lastnosti
- Certifikat Oeko-Tex Standard 100
- Priporočeno pranje: vsak teden, maksimalno 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 40 - 60 °C (glede na navodila proizvajalca)
- Posteljnino je potrebno likati
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno obrnjeno narobe in zaprto
- Uporabite detergent, primeren za material in barve posteljnine
- Po pranju izberite nežno centrifugiranje
- Posteljnino likajte na narobni strani, s čimer preprečite poškodbe materiala in bledenje barv
Vsebina paketa glede na izbrano varianto
- Posteljnina 100 x 135 cm: 1 kos prevleka za odejo 100 x 135 cm | 1 kos prevleka za vzglavnik 40 x 60 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Sobe |
|---|---|
| EAN: | 4251575499621 |
| Cena: | Ugodno do 15 € |
| Barva: | Bela, Črna |
| ? Dimenzija odeje: | 100 x 135 cm |
| ? Material: | 100% bombaž |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 40 - 60 °C |
| ? Dimenzije posteljnine: | 40 x 60 cm | 100 x 135 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Otroški, Živali |
| ? Stil posteljnine: | Minimalističen, Sodoben |
| ? Zapiranje: | Zadrga |
| Dimenzija vzglavnika: | 40 x 60 cm |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Obojestransko: | Ne |
| Širina: | Za enojno ležišče |
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)