Prevleka za vzglavnik iz mikrovlaken TREES & STARS 45x45 cm, zelena
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- 100% mikrotkanina - poliester
- Gramatura: 90 g/m2
Barva
- Bela
- Kremna
- Bež
- Zelena
Dimenzije
- Širina: 45 cm
- Dolžina: 45 cm
- Opomba: Navedene dimenzije se lahko razlikujejo za ± 5 cm
Specifikacije
- Ne belite
- Zapiranje na zadrgo
- Priporočena temperatura pranja 30 - 40 °C (glede na etiketo proizvajalca)
- Paket vsebuje 1 kos
Dodatni parametri
| Kategorija: | Prevleke za vzglavnike |
|---|---|
| EAN: | 0710535832136 |
| Barva: | Zelena, Kremna |
| ? Material: | Mikrotkanina - poliester |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| ? Zapiranje: | Zadrga |
| Brez likanja: | Da |
| Dimenzija vzglavnika: | 45 x 45 cm |
| Dolžina: | 45 cm |
| Gramatura: | 90 g/m2 |
| Komplet: | Samostojna prevleka za vzglavnik |
| Letni čas: | Celoletni |
| Motiv: | Drevesa |
| Oblika: | Kvadratna |
| Stil: | Moderno, Skandoinavski |
| Širina: | 45 cm |
| Število komadov v kompletu: | 1 |
| Tip: | Dekorativne prevleke |
| Umestitev: | Za interier |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)