Prevleka za blazino GEOGOLD sivo-bela 40x40 cm
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- 100% bombaž
Dimenzije
- Širina: 40 cm
- Dolžina: 40 cm
- Višina: 1,5 cm
- Teža: 0,125 kg
Izvedba
- Priporočamo pranje pri 30°C
- Ne belite, ne sušite v sušilnem stroju
- Kemično čiščenje
- Zapiranje na zadrgo
Dodatni parametri
| Kategorija: | Prevleke za vzglavnike |
|---|---|
| EAN: | 3560238363324 |
| Barva: | Bela, Siva, Mentolna |
| ? Material: | 100% bombaž |
| ? Dimenzija: | 40 x 40 cm |
| ? Zapiranje: | Zadrga |
| Dolžina: | 40 cm |
| Komplet: | Samostojna prevleka za vzglavnik |
| Oblika: | Kvadratna |
| Širina: | 40 cm |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)