Poli bombažna prevleka za blazino TIRSO POLY 50x70 cm, sivo-bela z gumbom
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- 50% bombaž | 50% mikrovlakno - poliester
Barva
- Siva
- Bela
- Črna
Dimenzije
- Širina: 50 cm
- Dolžina: 70 cm
Specifikacije
- Ne beliti, ne čistiti kemično
- Priporočena temperatura pranja 40 °C
- Sušenje v sušilnem stroju pri nizki temperaturi do 60 °C
- Likanje ni potrebno
- Zapiranje na gumbe
- Pakiranje vsebuje 1 kos
Dodatni parametri
| Kategorija: | Prevleke za vzglavnike |
|---|---|
| EAN: | 0710535829464 |
| Barva: | Bela, Siva |
| ? Material: | Poli bombaž |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 40 °C |
| Teža: | 0,1 kg |
| ? Zapiranje: | Gumbi |
| Sušenje v sušilnem stroju: | Da |
| Dimenzija vzglavnika: | 50 x 70 cm |
| Dolžina: | 70 cm |
| Komplet: | Samostojna prevleka za vzglavnik |
| Motiv: | Črte |
| Oblika: | Pravokotna |
| Obojestransko: | Ne |
| Širina: | 50 cm |
| Število komadov v kompletu: | 1 |
| Tip: | Dekorativne prevleke |
| Umestitev: | Za interier |
| Vzorec: | Z vzorcem |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)