Krepolna posteljnina za posteljico GIRAFFE zelena
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Krep posteljnina
Praktičen material, ki izstopa z enakimi lastnostmi kot bombaž, brez potrebe po likanju. Krep je idealen material za otroke in odrasle v vseh letnih časih. Pozimi greje in poleti prijetno hladi, primeren je tudi za alergike. Lahkotno vzdrževanje, vpojnost, zračnost in mehkoba so ohranjeni tudi na tipično nagubanem površju. Valovita površina je dosežena z nežno obdelavo bombaža, pri polnem ohranjanju njenih lastnosti.
Material
- 100% bombaž
- Gramatura: 135 g /m2
Barva
- Zelena
- Rumena
Lastnosti
- Priporočeno pranje: vsak teden, največ 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (glede na oznako proizvajalca)
- Posteljnino je treba likati
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno obrnjeno navznoter in zapeto
- Uporabite pralno sredstvo, primerno za material in barvnost posteljnine
- Po pranju posteljnino izberite nežno centrifugiranje
- Posteljnino likajte obrnjeno navznoter, s čimer preprečite poškodbe materiala in bledenje barv
Paket te posteljnine vsebuje:
- 1 kos odeje 90 x 135 cm
- 1 kos vzglavnika 45 x 65 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Posteljnina za otroško posteljico |
|---|---|
| Barva: | Rumena, Zelena |
| ? Dimenzija odeje: | 90 x 135 cm |
| ? Material: | 100% bombaž |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 60 °C |
| Teža: | 1,05 kg |
| ? Dimenzije posteljnine: | 45 x 65 cm | 90 x 135 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Otroški, Živali |
| ? Stil posteljnine: | Otroški |
| ? Zapiranje: | Gumbi |
| Brez likanja: | Da |
| Dimenzija vzglavnika: | 45 x 65 cm |
| Gramatura: | 135 g/m2 |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Otroci jo obožujejo: | Da |
| Širina: | Za enojno ležišče |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)