Krep posteljnina za posteljico GIRAFFE oranžna
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Kreposteljina
Praktičen material, ki izstopa z enakimi lastnostmi kot bombaž, brez potrebe po likanju. Kresp je idealen material za otroke in odrasle v vseh letnih časih. Pozimi pogreje in poleti prijetno hladi, primeren je tudi za alergike. Enostavno vzdrževanje, vpojnost, zračnost in mehkoba so ohranjeni tudi na značilno valoviti površini. Valovito površino dosežemo z nežno obdelavo bombaža ob polnem ohranjanju njegovih lastnosti.
Material
- 100% bombaž
- Gramatura: 135 g/m2
Barva
- Oranžna
- Rumena
Lastnosti
- Priporočeno pranje: vsak teden, največ 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (glede na etiketo proizvajalca)
- Posteljnino je potrebno likati
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno obrnjeno navzven in zapeto
- Uporabite pralno sredstvo primerno za material in barvnost posteljnine
- Po pranju izberite nežno centrifugiranje
- Posteljnino likajte obrnjeno navzven, s čimer preprečite poškodovanje materiala in bledenje barv
Paket te posteljnine vsebuje:
- 1 kos odeje 90 x 135 cm
- 1 kos vzglavnika 45 x 65 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Posteljnina za otroško posteljico |
|---|---|
| EAN: | 8596605015386 |
| Barva: | Rdeča, Oranžna |
| ? Dimenzija odeje: | 90 x 135 cm |
| ? Material: | 100% bombaž |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 60 °C |
| ? Dimenzije posteljnine: | 45 x 65 cm | 90 x 135 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Otroški, Živali |
| ? Stil posteljnine: | Otroški |
| ? Zapiranje: | Zadrga |
| Brez likanja: | Da |
| Dimenzija vzglavnika: | 45 x 65 cm |
| Gramatura: | 135 g/m2 |
| Otroci jo obožujejo: | Da |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)