Bombažna posteljnina za posteljico Giraffe oranžna
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Bombažna posteljnina
Stalnica in najbolj razširjen material posteljnine je zagotovo bombaž. Kupci cenijo njegove odlične lastnosti in cenovno dostopnost. Bombaž je zračen, mehak in odlično odvaja vlago. Primeren je za osebe, ki se ponoči veliko potijo. Možna slabost je mečkanje in posledično potreba po likanju. Dolgoletno preizkušen bombaž je naravno vlakno, pridobljeno iz bombaževca, ki je nežen do kože celega telesa.
Material
- 100% bombaž
- Gramatura: 135 g /m2
Barva
- Oranžna
- Rumena
Lastnosti
- Priporočeno pranje: vsak teden, največ 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (glede na etiketo proizvajalca)
- Posteljnino je potrebno likati
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno narobe obrnjeno in zaprto
- Uporabite detergent, primeren za material in barvnost posteljnine
- Po pranju izberite nežno centrifugiranje
- Likajte posteljnino narobe obrnjeno, s čimer preprečite poškodovanje materiala in bledenje barv
Paket te posteljnine vsebuje:
- 1 kos odeje 90 x 135 cm
- 1 kos vzglavnika 45 x 65 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Posteljnina za otroško posteljico |
|---|---|
| EAN: | 8596605002980 |
| Barva: | Rdeča, Oranžna |
| ? Dimenzija odeje: | 90 x 135 cm |
| ? Material: | 100% bombaž |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 60 °C |
| Teža: | 0,35 kg |
| ? Dimenzije posteljnine: | 45 x 65 cm | 90 x 135 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Otroški, Živali |
| ? Stil posteljnine: | Otroški |
| ? Zapiranje: | Gumbi |
| Brez likanja: | Ne |
| Dimenzija vzglavnika: | 45 x 60 cm |
| Gramatura: | 135 g/m2 |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Otroci jo obožujejo: | Da |
| Širina: | Za enojno ležišče |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)