Polibombažna posteljnina HERBAR POLY bež
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Polibombažna posteljnina
Polibombažna posteljnina je priljubljena izbira za vsakodnevno uporabo zaradi svoje praktične sestave. Kombinira naravni bombaž s poliesterom, kar ponuja prijeten dotik, dobro zračnost in hkrati višjo odpornost ter daljšo življenjsko dobo. Prednost je tudi enostavno vzdrževanje – posteljnina se hitro suši in zaradi nižje mečkljivosti ni potrebna likanje.
Material
- 50% bombaž | 50% mikrovlaken - poliester
- Gramatura: 105 g/m2
Barva
- Bež
- Zelena
- Rumena
- Rdeča
Lastnosti
- Priporočeno pranje: vsak teden, največ 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (glede na nalepko proizvajalca)
- Posteljnine ni treba likati
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno obrnjeno in zapeto
- Uporabite detergent primeren za material in barvnost posteljnine
- Po pranju takoj odstranite iz pralnega stroja in dobro pretresite
- Sušenje v sušilnem stroju na nizki temperaturi
Vsebina paketa glede na izbiro različice
- Posteljnina 140 x 200 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 200 cm | 1 kos prevleka za vzglavnik 70 x 90 cm
- Posteljnina 140 x 220 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 220 cm | 1 kos prevleka za vzglavnik 70 x 90 cm
- Posteljnina 200 x 220 cm: 1 kos prevleka za odejo 200 x 220 cm | 2 kosa prevleka za vzglavnik 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Posteljnina iz polibombaža |
|---|---|
| EAN: | Izberite varianto |
| Barva: | Bež |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| ? Material: | Poli bombaž |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Teža: | 0,7 kg |
| ? Dimenzije posteljnine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 kom 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Cvetlice, Narava, Velikonočni |
| ? Stil posteljnine: | Podeželski, Retro |
| ? Zapiranje: | Gumbi |
| Brez likanja: | Da |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 90 cm |
| Gramatura: | 105 g/m2 |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Letni čas: | Celoletni |
| Obojestransko: | Ne |
| Širina: | Za enojno ležišče, Francoska |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)