Posteljnina iz mikrovlaken SYLVERA rjava
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Posteljnina iz mikrovlaken
Dobro izbiro za alergike, majhne otroke ali osebe z dihalnimi težavami je posteljnina iz mikrovlaken. Gosto tkana tkanina iz poliestra je značilna po svoji nežnosti, toplini in oblikovni trdnosti. Odlikuje jo tudi prijetna struktura, mehkoba, in poleg tega se ne mečka. Če imate raje enostavno vzdrževanje, toploto in nežno božanje, potem je mikrovlakno kot nalašč za vas.
Material
- 100% mikrotkanina - poliester
- Gostota: 95 g/m2
Barva
- Rjava
- Bež
- Kremna
Lastnosti
- Priporočeno pranje: vsak teden, najmanj 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 30 - 40 °C (glede na etiketo proizvajalca)
- Posteljnine ni potrebno likati
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno obrnjeno navzven in zapeto
- Uporabite pralno sredstvo, primerno za material in barvo posteljnine
- Po pranju izberite nežno centrifugiranje
Vsebina paketa glede na izbiro variacije
- Posteljnina 140 x 200 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 200 cm | 1 kos prevleka za blazino 70 x 80 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Posteljnina iz mikrovlaken |
|---|---|
| EAN: | 5906679802714 |
| Barva: | Rjava |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm |
| ? Material: | Mikrotkanina - poliester |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Teža: | 0,9 kg |
| ? Dimenzije posteljnine: | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Cvetlice |
| ? Stil posteljnine: | Podeželski, Sodoben |
| ? Zapiranje: | Zadrga |
| Brez likanja: | Da |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 80 cm |
| Gramatura: | 95 g/m2 |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Letni čas: | Celoletni |
| Obojestransko: | Da |
| Širina: | Za enojno ležišče |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)