Posteljnina iz mikrovlaken MAICAN svetlo siva
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Posteljnina iz mikrovlaken
Dobra izbira za alergike, majhne otroke ali osebe z dihalnimi težavami je posteljnina iz mikrovlaken. Gosto tkana tkanina iz poliestra se odlikuje po mehkosti, toplini in obliki. Poleg tega izstopa po prijetni strukturi, mehkobi, poleg tega se ne mečka. Če imate raje enostavno vzdrževanje, toplino in nežno božanje, potem je mikrotkanina prava za vas.
Material
- 100% mikrotkanina - poliester
- Teža: 95 g/m2
Barva
- Siva
Lastnosti
- Priporočeno pranje: vsak teden, najmanj 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 30 - 40 °C (glede na etiketo proizvajalca)
- Posteljnine ni potrebno likati
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno obrnjeno narobe in zaprto
- Uporabite detergent primeren za material in barve posteljnine
- Po pranju izberite nežno ožemanje
Vsebina paketa glede na izbrano varianto
- Posteljnina 140 x 200 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 200 cm | 1 kos prevleka za vzglavnik 70 x 80 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Posteljnina iz mikrovlaken |
|---|---|
| EAN: | 5906679803384 |
| Cena: | Ugodno do 23 € |
| Barva: | Siva |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm |
| ? Material: | Mikrotkanina - poliester |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Teža: | 0,9 kg |
| ? Dimenzije posteljnine: | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Enobarvni, Ornamenti |
| ? Stil posteljnine: | Minimalističen, Orientalski |
| ? Zapiranje: | Zadrga |
| Brez likanja: | Da |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 80 cm |
| Gramatura: | 95 g/m2 |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Letni čas: | Celoletni |
| Obojestransko: | Ne |
| Širina: | Za enojno ležišče |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)