Posteljnina iz mikrovlaken LUNIRA turkizna
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Posteljnina iz mikrovlaken
Dobra izbira za alergike, majhne otroke ali osebe z dihalnimi težavami je posteljnina iz mikrovlaken. Gosto tkana tkanina iz poliestra se odlikuje po mehkobi, toplini in stabilnosti oblike. Izstopa tudi po svoji prijetni strukturi, mehkobi in dodatno se ne mečka. Če imate raje enostavno vzdrževanje, toploto in nežno božanje, potem je mikrotkanina ustvarjena prav za vas.
Material
- 100% mikrotkanina - poliester
- Gramatura: 90 g/m2
Barva
- Turkizna
- Modra
- Rdeča
- Bela
Lastnosti
- Priporočeno pranje: vsak teden, največ 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (glede na etiketo proizvajalca)
- Posteljnine ni treba likati
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno obrnjeno navzven in zapeto
- Uporabite detergent, ki je primeren za material in barvnost posteljnine
- Po pranju izberite nežno centrifugiranje
Vsebina paketa glede na izbor različice
- Posteljnina 140 x 200 cm: 1 kom prevleka za odejo 140 x 200 cm | 1 kom prevleka za vzglavnik 70 x 90 cm
- Posteljnina 140 x 220 cm: 1 kom prevleka za odejo 140 x 220 cm | 1 kom prevleka za vzglavnik 70 x 90 cm
- Posteljnina 200 x 220 cm: 1 kom prevleka za odejo 200 x 220 cm | 2 kom prevleka za vzglavnik 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Posteljnina iz mikrovlaken |
|---|---|
| EAN: | Izberite varianto |
| Barva: | Turkizna |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| ? Material: | Mikrotkanina - poliester |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| ? Dimenzije posteljnine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 kom 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Abstrakcija |
| ? Stil posteljnine: | Minimalističen, Sodoben |
| ? Zapiranje: | Zadrga |
| Brez likanja: | Da |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 90 cm |
| Gramatura: | 90 g/m2 |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Letni čas: | Celoletni |
| Obojestransko: | Ne |
| Širina: | Za enojno ležišče, Francoska |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)