Posteljnina iz mikrovlaken LILORA vijolična
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Posteljnina iz mikrovlaken
Dobro izbiro za alergike, majhne otroke ali osebe z dihalnimi težavami je posteljnina iz mikrovlaken. Gosto tkana tkanina iz poliestra je znana po svoji mehkobi, toplini in obstojnosti oblike. Izstopa tudi po prijetni strukturi, mehkobi, in se ne mečka. Če cenite lahko vzdrževanje, toplino in nežno božanje, je mikrotkanina prava izbira za vas.
Material
- 100% mikrotkanina - poliester
- Gramatura: 95 g/m2
Barva
- Vijolična
- Bela
Lastnosti
- Priporočeno pranje: vsak teden, najmanj 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 30 - 40 °C (glede na etiketo proizvajalca)
- Posteljnine ni potrebno likati
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno obrnjeno in zaprto
- Uporabite detergent primeren za material in barve posteljnine
- Po pranju izberite nežno ožemanje
Vsebina paketa glede na izbrano različico
- Posteljnina 140 x 200 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 200 cm | 1 kos prevleka za vzglavnik 70 x 80 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Posteljnina iz mikrovlaken |
|---|---|
| EAN: | 5902311430741 |
| Barva: | Vijolična |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm |
| ? Material: | Mikrotkanina - poliester |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Teža: | 0,9 kg |
| ? Dimenzije posteljnine: | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Srce |
| ? Stil posteljnine: | Podeželski, Provansalski, Sodoben |
| ? Zapiranje: | Zadrga |
| Brez likanja: | Da |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 80 cm |
| Gramatura: | 95 g/m2 |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Letni čas: | Celoletni |
| Obojestransko: | Da |
| Širina: | Za enojno ležišče |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)